W zależności od warunków, JRONE oferuje trzy różne sposoby dostawy:
morski, lotniczy oraz usługi ekspresowe.

Drogą morską.

Jest to najbardziej ekonomiczny sposób dostawy wśród wszystkich trzech metod. Jeśli zamówienie jest na tyle duże, to pomoże to dramatycznie obniżyć koszty dostaw i wspomoże osiągnięcie maksymalnego zysku. Jednak normalnie zajęłoby to więcej niż miesiąc, zanim ładunki dotrą do portu docelowego. Dlatego proponujemy klientom, którzy mają wystarczająco dużo czasu i nie potrzebują pilnie skorzystać z ładunku, tą metodę dostawy.


Drogą powietrzną.

Zaletą ładunku lotniczego jest to, iż kosztuje to znacznie mniej czasu niż dostawa drogą morską. Generalnie zajmie to około jednego do dwóch tygodni, zanim ładunek osiągnie swój cel. Natomiast koszta ładunku powietrznego są stosunkowo wyższe, ale nadal, znacznie tańsze niż ekspresowe. Klienci, którzy potrzebują pilnie swoje towary i gotowi są ponieść dodatkowe wydatki powinni wybrać tą metodę dostarczania.


Serwisem ekspresowym.

Serwis ekspresowy jest zdecydowanie najdroższym sposobem dostawy, ale to jest naprawdę szybkie i wygodne. Klienci, którzy wymagają tylko jednej turbosprężarki lub części do swoich pojazdów prywatnych, nie powinni wybierać dostawy drogą morską lub drogą powietrzną, ponieważ jest to ograniczenie minimalnej wagi. W tym przypadku, serwis ekspresowy wydaje się być jedynym rozwiązaniem. Na szczęście, całkowite ciężary zamówień próbek lub te ze strony klientów indywidualnych, nie są wysokie. Ponadto, mamy podpisane umowy z większością firm na zniżki ekspresowe. Podpisaliśmy umowy, min. z takimi firmami kurierskimi, jak TNT, DHL i UPS, aby pomóc naszym klientom obniżyć swoje wydatki dostawy. Dlatego usługa ekspresowa może być uznana za optymalne i niedrogie rozwiązanie w takich okolicznościach.


Rejestracja
All manufactureres names, numbers, and descriptions used here are for reference purposes only and not imply that any part listed is the product of these manufactures.
test